ÜRÜNLER

PETEK MANAV REYONU (PR-5)

PETEK MANAV REYONU (PR-5)

Manavlarda , marketlerde , avm lerde kücük  bakkalarda  meyve sebze sergilemek için kullanılan ünitelerdir
Genel itibarıyla ya ashaptan yapılan reyonlar veya  kasaların üst üste konulmasıyla  meyve sebze ürünlerini sergilemektedir.
 Öncelikle plastik kasalarda ürün sergilemeyi  göz önüne alalım.
Plastik kasaların ölçüleri piyasada sabittir. Yani genel olarak üniversaldir. Dolayısıyla  pek fazla ergonomi saglamamaktadır. Yani müsterinin ürünlere ulasabilmesi ,  öncelikle önce gelen ürünün müşteriye sunulması ,ürünlerin müşteriye  min. hasarla  sunulması (yesillik  veya çilek sepeti dar  patates sepeti genis gibi…) veya  sekil yada dizayn konusunda cok fazla kombinasyon saglamamaktadır.
Bir diger ürün ise ashaptan yapılan reyonlardır. Bu reyonlar ise ana iskelet ahsaptan yapılmakla beraber ürünler yine plastik kasalarda sergilenmektedir. Aynı zamanda ahsap islerinde ya komple bütün olarak (montajlanmıs sekilde) müsteriye sunulacak veya kalifiyeli ekiple uzun süreli montaj işlemi yapılacaktır. Cogu işlemleri için dısarıdan civi çakılmakta olup ürünün kalıtesi düşmektedir.
 
Buluşunuzun çözmüş olduğu problemler nelerdir? Ve problemleri buluşunuzun hangi yapısı ile çözdünüz?
Bizim  ürünümüz manavların orta alan dısında iç mekanlarda kullanılmaktadır. Sistem ful modüler olup gerek sevkiyat , gerek  montaj konusunda  gerekse üretim konusunda ciddi avantajlar sunmaktadır. Yapılan üretim araştırmalarıyla sisteme metalden özel ahsap dizaynı uygulanmıstır.
Ürünün yapısıyla oynanarak  gerek kullanım gerekse ürün satıs kombinasyonu profosyonel haline getirilmiştir.
       Sepetler özel olarak tasarlanmıs olup  üniversal olarak kullanılan sepetlere oranla ürün kullanımı max.  Seviyeye ulaştırılmıstır. yine altında bulunan menteseli kapaklar sayesinde bos veya satısa sunulacak ürünler için kullanım alanı olusturulmus olup  alandaki  görsel kirlilik minilize edilmiştir.
 modelinde sunulan aynalık 90 derece ürüne yansıtılmıs , uzak mesafelerden dahi musteriye ulaşmak için düsünülmüş olup aynı zamanda reyondaki ürünleri zengin göstermektedir.
  Piyasa muadilleri ürünü güçlendirmek için profil karkas üzerine ahsap , unun  üzerine ise plastik sepetlerle sunum yapmaktadırlar. Biz bu konu üzerine metal saç levhalara belirli noktalardan bukum yaparak metalin ataletini yükselterek (degişik yüklemelere karsı dayanımını) önce bir iskelet olusturduk. Bu iskelet üzerine ahşap görseli olusturacak özel lambiri şeklinde metal levhalar monte edilerek firmamızın konseptini belirledik.
          

manav reyonu
manav reyonu
manav tezgahı
manav tezgahı
manav reyonu nasıl dizilir
manav reyonu nasıl dizilir
manav reyonu fiyatı
manav reyonu fiyatı
Yeşillik Reyonu
Yeşillik Reyonu

satis@huzurpano.com.tr


Manav Reyonu :  *
0216 499 53 01 :  *
satis@huzurpano.com.tr :  *
Konu :
Mesaj    
Dosya Eklentisi :
: Fabrika 1 & Merkez : Eyüp Sultan Mahallesi, İmam Hatip Caddesi No : 22/A SANCAKTEPE / İSTANBUL
: +90 216 499 53 01   -    +90 535 363 96 79
: +90 216 499 54 04
: info@manavreyonlarim.com