ÜRÜNLER

DÖRT KATLI MANAV REYONU (PR-47)

DÖRT KATLI MANAV REYONU (PR-47)METAL  DEMONTE MANAV REYONU
 Manavlarda , marketlerde , avm lerde kücük  bakkallarda  meyve sebze sergilemek için kullanılan ünitelerdir
Genel itibarıyla ya ahşaptan yapılan reyonlar veya  kasaların üst üste konulmasıyla  meyve sebze ürünlerini sergilemektedir.
          Öncelikle plastik kasalarda ürün sergilemeyi  göz önüne alalım.
Plastik kasaların ölçüleri piyasada sabittir. Yani genel olarak üniversaldir. Dolayısıyla  pek fazla ergonomi saglamamaktadır. Yani müsterinin ürünlere ulasabilmesi ,  öncelikle önce gelen ürünün müşteriye sunulması ,ürünlerin müşteriye  min. hasarla  sunulması (yesillik  veya çilek sepeti dar  patates sepeti genis gibi…) veya  sekil yada dizayn konusunda cok fazla kombinasyon saglamamaktadır.
             Bir diger ürün ise ashaptan yapılan reyonlardır. Bu reyonlar ise ana iskelet ahsaptan yapılmakla beraber ürünler yine plastik kasalarda sergilenmektedir. Aynı zamanda ahsap islerinde ya komple bütün olarak (montajlanmıs sekilde) müsteriye sunulacak veya kalifiyeli ekiple uzun süreli montaj işlemi yapılacaktır. Cogu işlemleri için dısarıdan civi çakılmakta olup ürünün kalıtesi düşmektedir.
 
               Bizim  ürünümüz manavların orta alan dısında iç mekanlarda kullanılmaktadır. Sistem ful modüler olup gerek sevkiyat , gerek  montaj konusunda  gerekse üretim konusunda ciddi avantajlar sunmaktadır. Yapılan üretim araştırmalarıyla sisteme metalden özel ahsap dizaynı uygulanmıstır.
Ürünün yapısıyla oynanarak  gerek kullanım gerekse ürün satıs kombinasyonu profosyonel haline getirilmiştir.
                Sepetler özel olarak tasarlanmıs olup  üniversal olarak kullanılan sepetlere oranla ürün kullanımı max.  Seviyeye ulaştırılmıstır. yine altında bulunan menteseli kapaklar sayesinde bos veya satısa sunulacak ürünler için kullanım alanı olusturulmus olup  alandaki  görsel kirlilik minilize edilmiştir.
 
                  Yapılan  modelinde sunulan aynalık 90 derece ürüne yansıtılmıs , uzak mesafelerden dahi müsteriye ulaşmak için düsünülmüş olup aynı zamanda reyondaki ürünleri zengin göstermektedir.
  Piyasa muadilleri ürünü güçlendirmek için profil karkas üzerine ahsap , unun  üzerine ise plastik sepetlerle sunum yapmaktadırlar. Biz bu konu üzerine metal saç levhalara belirli noktalardan bukum yaparak metalin ataletini yükselterek (degişik yüklemelere karsı dayanımını) önce bir iskelet olusturduk. Bu iskelet üzerine ahşap görseli olusturacak özel lambiri şeklinde metal levhalar monte edilerek firmamızın konseptini belirledik.
             Bu işlemlerin metal olarak yapılması ahsapa göre vurma , çarpma gibi olası olaylarda daha dirençli olması  , müşterimizin logo renklerini ( istedigi boya rengine) ürün üzerine uygulayabilme , zamanla hasarlanan parçaların reyona zarar vermeden yerinden cıkarılıp yenisi ile değiştirme (yani bütün parçalar sökülebilir) olasılıgını sağlamıstır.
           
Raf,Manav reyonu,reyon,manav malzemeleri,dükkan malzemeleri,meyve standı,sebze stand,manav elemanları,dükkan elemanları,manav tezgahı, manav reyonu nasıl olmalı,sebze meyve nasıl dizilir,elma rafı,meyve sepeti,meyve selesi,üzüm rafı,üzüm sepeti
Raf,Manav reyonu,reyon,manav malzemeleri,dükkan malzemeleri,meyve standı,sebze stand,manav elemanları,dükkan elemanları,manav tezgahı, manav reyonu nasıl olmalı,sebze meyve nasıl dizilir,elma rafı,meyve sepeti,meyve selesi,üzüm rafı,üzüm sepeti

satis@huzurpano.com.tr


Manav Reyonu :  *
0216 499 53 01 :  *
satis@huzurpano.com.tr :  *
Konu :
Mesaj    
Dosya Eklentisi :
: Fabrika 1 & Merkez : Eyüp Sultan Mahallesi, İmam Hatip Caddesi No : 22/A SANCAKTEPE / İSTANBUL
: +90 216 499 53 01   -    +90 535 363 96 79
: +90 216 499 54 04
: info@manavreyonlarim.com